تحلیل تکنیکال قیمت سولانا (SOL) | پلتفرم نوین دی سی

  • سولانا به روند کاهشی خود ادامه می دهد و در حال عبور از تمام سطوح حمایتی قابل توجه خود می باشد.
  • قیمت ارز دیجیتال سولانا در دو هفته گذشته نزدیک به ۲۶ درصد سقوط کرده است.
  • شکسته شدن سطوح پشتیبانی بحرانی می تواند به کاهش ۵۰ درصدی  قیمت این ارز منجر شود.
  • سولانا به سطح حمایتی حیاتی رسیده است زیرا کل بازار ارزهای دیجیتال در حال خونریزی است.
  • قدرت سطح حمایتی سولانا تعیین می کند که آیا این ارز مجدداً باز می گردد یا ارزش بازار بیشتری را از دست می دهد.

تحلیل تکنیکال قیمت SOL

سولانا پس از کاهش ۲۶ درصدی قیمت خود در دو هفته گذشته، به نقطه محوری در روند خود رسیده است. پنجمین رمز ارز بزرگ بازار از حیث حجم بازار پس از ثبت بالاترین سطح تاریخ خود یعنی ۲۵۹.۹۰ دلار در ۶ نوامبر شروع به کاهش قیمت کرد.

این سطح قیمتی به نظر می رسد نقطه اوج سود دهی دلخواه سرمایه گذاران این ارز بوده بطوری که روند قیمتی این ارز پس از ثبت این اوج قیمتی تا کنون نزولی بوده است.

تحلیل قیمت سولانا SOL
تحلیل تکنیکال سولانا ، چارت روزانه

اگرچه پیش بینی می شد SOL تا ۳۳۰ دلار افزایش یابد، اما قیمت اخیر تز صعودی اش را متوقف کرده است. سولانا از حمایت ۲۱۶ دلاری ارائه شده توسط محور x یک مثلث صعودی که در آن قیمت ها قبلاً در ۲ نوامبر شکسته شده بود، عبور کرد. اکنون، میانگین متحرک ۵۰ روزه در ۱۹۲ دلار، آخرین سطح پشتیبانی برای SOL است.

شکستن چنین منطقه ای با بهره قابل توجه می تواند سرمایه گذاران را به فروش وحشتناک ترغیب کند و روند نزولی را تسریع کند. اگر این اتفاق بیفتد، سولانا احتمالا میانگین متحرک ۱۰۰ روزه را در ۱۵۹ دلار آزمایش می کند و یا با احتمال کم شاید تا میانگین متحرک ۲۰۰ روزه در سطح قیمتی ۹۶ دلار کاهش می دهد.

تحلی قیمت SOL
تحلیل تکنیکال قیمت سولانا SOL

نتیجه گیری

با توجه به روند کنونی ، سرمایه گذاران حاشیه ای می توانند از نزول اخیر سولانا به عنوان فرصتی برای بازگشت به بازار استفاده کنند. افزایش فشار خرید در اطراف سطوح فعلی قیمت ممکن است قدرت احیای روند صعودی را داشته باشد و سولانا را به سمت هدف ۳۳۰ دلار سوق دهد. بسته شدن کندل روزانه بالای محور x مثلث به قیمت ۲۱۶ دلار می تواند چشم انداز خوش بینانه را تأیید کند.

با این حال، ضروری است که ببینیم آیا میانگین متحرک ۵۰ روزه باقی خواهد ماند، زیرا این بحرانی ترین سطح حمایتی است که سولانا متکی به آن است.

هیئت تحریریه پلتفرم نوین دی سی 

مطالب پیشنهادی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.