تحلیل قیمت پولکادات (DOT) – جمعه ۱۶ مهر | نوین دی سی

قیمت ارز دیجیتال پولکادات در هفته جاری با رشد ۱۷.۹ درصدی روبرو شده است. در حال حاضر قیمت دات در حدود ۳۴ دلار است. با شروع ماه اکتبر ، پولکادات در تلاش بود تا مقاومت در سطح قیمتی ۳۲.۵ دلار در طول هفته جاری را شکست دهد تا اینکه دیروز مصادف با پنجشنبه ۱۵ مهر قیمت این ارز دیجیتال از سطح میانگین متحرک ۵۰ و ۲۰ روزه بالاتر رفت و به ۳۵ دلار رسید.

با توجه به اندیکاتور ها ، تا زمانی که قیمت پولکادات بالای ۳۰ دلار باقی بماند ، احتمال تکرار روند صعود اخیر این ارز در سپتامبر گذشته و جهش قیمتی آن محتمل می باشد.

تحلیل روند قیمت ارز دیجیتال پولکادات DOT
بررسی سطوح مقاومتی و حمایتی بر سر راه پولکادات

با نگاه به آینده ، اولین مقاومت بر سر راه ارز پولکادات بر اساس فیبوناچی نزولی ۶۱/۸ درصد ، سطح قیمتی ۳۴/۷۰ دلار است. سطوح مقاومتی بعدی پولکادات بر اساس فیبوناچی اکستنشن ۱/۴۱۴ ، به ترتیب ۳۷/۴۵ ، ۴۰ ، ۴۱/۳۵ و ۴۵ دلار خواهد بود.

از سوی دیگر ، با توجه به میانگین متحرک ۲۰ و ۵۰ روزه و همچنین سطح فیبوناچی بازگشتی ۳۸/۲ درصد می توان  گفت حمایت های بعدی پولکادات به ترتیب در سطوح قیمتی ۳۲/۵۰ ، ۳۰ ، ۲۷/۸۰ و ۲۴/۵۰ دلار خواهد بود. پولکادات همچنین پس از سقوط در زیر خط روند سقوط دو ماهه در این هفته ، مشغول یک نوع مبارزه با خط روند در حال صعود بیت کوین می باشد. ارز دات در ابتدای هفته گذشته در زیر خط روند قرار گرفت و در طول هفته روند نزولی خود را ادامه داد تا جایی که ابتدا به سطح پشتیبانی کوتاه مدت خود رسید و سپس با افزایش قیمت روبرو شد.

تحلیل قیمت پولکادات 16 مهر
تحلیل قیمت پولکادات (DOT)

شاخص های تکنیکال پولکادات ساعت ۲۳ روز ۱۶ مهر ۱۴۰۰

شاخص ها و نکات مهم پیرامون ارز دیجیتال پولکادات در حین نگارش این نوشته به قرار زیر می باشد.

  •  شاخص قدرت نسبی (RSI) پولکادات در سطح ۵۳ قرار دارد.
  •  شاخص MACD نمودار یک ساعته پولکادات اوایل امروز در حالت نزولی و هم اکنون صعودی است.
  • تا زمانی که قیمت پولکادات بالای ۳۰ دلار باشد امیدواری برای تکرار روند صعودی سپتامبر محتمل می باشد.

هیئت تحریریه پلتفرم نوین دی سی 

مطالب پیشنهادی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.