خرید وینک (WIN) با مناسب ترین قیمت – پلتفرم نوین دی سی

 خرید وینک لینک با کمترین کارمزد و بهترین نرخ میان همه پلتفرم های ارز دیجیتال ایران در پلتفرم نوین دی سی امکان پذیر است. به منظور راحتی همراهان عزیز ، خرید وین win با مناسب ترین قیمت ، انتقال بسیار سریع  و ساده ترین رابط کاربری در پلتفرم نوین دی سی انجام می گیرد.

ارز دیجیتال وینک

وینک یک اکوسیستم بازی غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین است که با توجه به رویکرد توکن دوگانه (دو توکنی) ، علاقه مندی فراوانی بین کاربران دنیای ارز دیجیتال ایجاد کرده است. وینک در قالب توکن TRC10 و توکن BEP2 به ترتیب در زنجیره های Tron و Binance صادر می شود. تیم توسعه دهنده پلتفرم وینک تعداد زیادی پروژه آینده نگر را دنبال می کند. توکن پلتفرم وینک با نماد اختصاری WIN یک ارز دیجیتال ارزش بازار حدود ۴۸۴/۶  میلیون دلار، در رتبه ۱۴۴ بازار قرار داشته و سهم ۰/۰۱ درصدی از کل بازار ارز دیجیتال را در اختیار دارد.

ارز دیجیتل وینک لینک
ارز دیجیتال وینک لینک

وینک علاوه بر یک ارز دیجیتال، یک پلتفرم گیمینگ نیز می باشد که به مخاطبان خود اجازه بازی، تعامل اجتماعی و انجام فعالیت در اکوسیستم چندین بلاک چین را می دهد. اکوسیستم اصلی این پلتفرم، بر بستر  بلاک چین ترون کار می کند.

این اکوسیستم بازی منحصر به فرد شامل  اقتصاد رمزنگاری نوآورانه و استخراج رفتار و همچنین سایر مکانیسم های تشویقی است که قصد دارد  به یک پلت فرم لینک شونده با سایر پلتفرم ها تبدیل شود. پلتفرم وینک علاوه بر ارائه یک تجربه بازی عالی به کاربران ، به گونه ای ساخته شده است که توسعه دهندگان می توانند به راحتی برنامه های غیر متمرکز های جدیدی بر بستر آن راه اندازی کنند.

خرید ارز وین
تاریخچه وینک

تاریخچه وینک

وینک اولین پلترفرم غیر متمرکز بر بستر بلاکچین ترون می باشد که ابتدا با نام ترون بت TronBet شروع به فعالیت کرد. این پلتفرم سرانجام در سال ۲۰۱۹، به وینک Wink تغییر نام داد و با عرضه اولیه کوین (ICO) خود، با نام وین (WIN)، با جذب بالغ بر ۶ میلیون دلار سرمایه، عملکرد موفقی در لانچ پد بایننس در تاریخ ۳۱ ژوئیه سال ۲۰۱۹ به ثبت رساند. توکن های وین با استفاده از الگوریتم TRC-20 در بلاک چین ترون کار می کنند.

وینک از تغییر نام ترون بت که اولین برنامه غیر متمرکز dApp راه اندازی شده در  ترون بود ، متولد شد. از آن زمان به بعد به بزرگترین برنامه غیر متمرکز از نظر کاربران و حجم معاملات تبدیل شده است. با وجود اینکه رقبای زیادی سعی کرده اند آن را کنار بگذارند ، اما همچنان از محبوب ترین زنجیره های بازی محور بلاک چین قرار دارد. مشارکت استراتژیک با ترون یک مزیت مهم  برای وینک در اکوسیستم بازی به شمار می آید.

بلاکچین وینک لینک
عملکرد کاربر محور وینک و نحوه پاداش دهی آن

بلاکچین وینک Wink

بلاکچین وینک مبتنی بر ترون با استفاده از یک اکوسیستم منحصر به فرد فعالیت می کند که هسته مرکزی و اصلی آن کاربران و تعامل کنندگان می باشند. در پلتفرم وینک ، سیستم پیشرفته پاداش دهی به نام رین دراپ متصل به برنامه های غیرمتمرکز مختلف و متنوع، پاداش‌هایی را برای کاربران در نظر می‌گیرد. پاداش در نظر گرفته شده برای کاربران بسته به تعداد توکن های وینک استیک شده توسط آن ها کم و زیاد می شود.

در این مکانیسم منحصر بفرد، پاداش‌ها به صورت روزانه به تعامل کننده گان واجد شرایط و در قالب توکن های ترون پرداخت می‌شود. ارز دیجیتال وینک به عنوان یک پلتفرم مبتنی بر بلاکچین چند اکوسیستمی بوده که به منظور تعاملات اجتماعی و بازی معرفی  شده است.

نحوه توزیع توکن های وینک در طول زمان
نحوه تغییرات توزیع توکن های وینک در طول زمان

استیکینگ توکن وین برای شرکت در مدیریت پلتفرم ضروری بوده و علاوه بر اینکه بازیکن محسوب می شوند ،اعضای فعال جامعه اکوسیستم وینک نیز به شمار می آیند. این امر باعث می‌شود که پلتفرم در پاسخ به نیازها و خواسته‌های کاربر، با رویکردی غیر متمرکز و کاربر محورانه رشد کند.

با توجه به پیشرفت الگوریتم کاربر محورانه وینک ، انتظار می‌رود بسته به نوع اتصال برنامه‌های غیرمتمرکز جدید، افرادی که توکن وین را استیک می‌کنند، در آینده از مزایای بیشتری نیز برخوردار شوند. این مزایا ممکن است در قالب های مختلفی از جمله  میزان پاداش بیشتر و افزایش سود استیکینگ نمود پیدا کند.

توزیع توکن های ارز دیجیتال وینک
توزیع و پراکندگی توکن های وینک

این نکات مثبت به کاربران این امکان را می‌دهد که کنترل دارایی‌های خود را در دست داشته و همچنین  عضو انجمن شوند و به طور منظم بر اساس توکن‌های استیک کرده خود، درآمد کسب کنند. احتمالاً این طرح‌های تشویقی باعث افزایش وفاداری و تعهد اعضای جامعه یا همان کاربران تعامل کننده به پلتفرم وینک شود.

یکی از قدرتمند ترین ویژگی های اکوسیستم وینک این است که علاوه بر بازی محور بودن ، امکان تولید برنامه های غیرمتمرکز جدید را نیز برای توسعه دهندگان فراهم می شود.

مزایای وینک لینک
مزایای وینک لینک

مزایای پلتفرم وینک

ارز دیجیتال وینک با نام اختصاری وین دارای مزایای کاربر محور فراوانی می باشد که در ادامه قصد داریم به این مزایا اشاای داشته باشیم .

 • قابیت دریافت جایزه و پاداش در قبال استیک و سهام گذاری
 • پلتفرمی کاملاً غیر ممتمرکز ، کارمزد انتقال بسیار پایین
 • بازی محور بودن و قابلیت ارتباط با صنعت گیم
 •  حسابرسی با استفاده از  قراردادهای هوشمند و بصورت بسیار دقیق
 • فعالیت همه بازی‌ها با ارزهای دیجیتال بصورت غیر متمرکز
 • رویدادهای انحصاری تشویق کننده استیک توکن‌های WIN
 • مشارکت با ترون و بیت تورنت
پلتفرم های برتر وینک
برترین جفت ارزهای معاملاتی وینک در پلتفرم های معتبر

پلتفرم های معامله کننده وینک

پلتفرم های معتبر زیادی ارز دیجیتال وینک در آن ها معامله می شود. بیشترن جفت ارز های و سهم معمالاتی مربوط به ارز وینک لینک متعلق به پلتفرم بایننس می باشد.  در ادامه قصد داریم به تعدادی از معتبر ترین پلتفرم هایی که وینک در آنها لیست شده اشاره ای داشته باشیم.

 • پلتفرم بایننس
 • پلتفرم کوکوین
 • پلتفرم آنلاین پولونیکس
 • پلتفرم گیت
کیف پول وینک
انواع کیف پول پشتیبانی کننده از ارز دیجیتال وینک لینک

انواع کیف پول وینک

در حال حاضر بسیاری از کیف پول های معتبر ارز دیجیتال هستند که نگهداری ارز وینک در آنها امکانپذیر می باشد. در ادامهه به تعدادی از این کیف پول ها اشاره ای خواهیم داشت.

 • کیف پول دیجیتالی اتمیک
 • کیف پول دیجیتال بایننس چین ولت
 • کیف پول دیجیتالی متاماسک
خرید ارز دیجیتال وین
قیمت وینک از ابتدا تا کنون به همراه دو اوج قیمتی  شارپی آن

خرید وینک (WIN)

خرید وینک در قالب دو توکن متفاوت صورت می گیرد. برای خرید ارز دیجیتال وینک به سادگی می توان با مراجعه به یکی از پلتفرم های معتبر ارز دیجیتال نظیر پلتفرم آنلاین نوین دی سی برای خرید آن اقدام نمود. پس از خرید این ارز و انتقال آن به کیف پول های ساپورت کننده از این ارز می توانید استراتژی های مختلف از جمله هولد و استیک به هادف پاداش گیری را دنبال نمود.

قیمت وینک (WIN)

هر واحد از وینک در زمان نگارش این نوشته با قیمت ۰/۰۰۰۶۳۳در پلتفرم های معتبر معامله می شود. بالاترین قیمت وینک در فروردین ۱۴۰۰ معادل ۰.۰۰۲ دلار بوده که هم اکنون  ۷۸/۴۸٪ پایین‌ تر از آن قرار دارد.

تعداد واحدهای در گردش وینک ۷۶۶.۱۵ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۹۹۹ میلیارد خواهد بود. هم اکنون بیشترین حجم معاملاتی وینک در پلتفرم باینن و با سهم ۵۱/۶٪ حجم معاملات روزانه صورت می گیرد.

هودل وینک
تغییرات قیمت وینک لینک در یک سال اخیر

خرید وینک با هدف هودل

با توجه به روشن بودن آینده زنجیره های بازی محور از دید بسیاری از کارشناسان، می توان گفت هودل وینک یکی ایده عالی می تواند باشد.  هولد طولانی مدت ارز دیجیتال وینک با توجه به پیشرفتی که پلتفرم این توکن ذاشته قطعاْ می تواند یکی از گزینه های خوب برای خرید این ارز دیجیتال باشد. بر اساس آمار ، خریداران وینک ، هولد این ارز را پس از کسب سود از طریق پاداش گیری ، مهمترین استراتژی برای استفاده از این رمز ارز می دانند.

قیمت وینک در سه ماه اخیر
تغغیرات قیمت وینک در سه ماه اخیر

خرید وینک با هدف نوسانگیری

خرید وینک علاوه بر استراتژی پاداش گیری در قالب توکن های ترون می تواند گزینه خوبی برای نوسانگیری هفتگی و یا حتی روزانه باشد. در صورت بینش نوسانات این ارز در چارچوب تحلیل تکنیکال و  با توجه به پامپ های پراکنده و نیمه قوی ای که وینک لینک داشته ، می توان گفت ترید وینک در بازار اسپات و حتی فیوچرز می تواند با سود دهی همرا باشد. بیشترین رویکرد خریداران وینک لینک هولد و استیک طولانی مدت این ارز با هدف کسب پاداش و حتی افزایش قیمت در طولانی مدت می باشد.

خرید وینک از پلتفرم نوین دی سی
خرید ارز وینک از پلتفرم نوین دی سی با کمترین کارمزد

خرید وینک از پلتفرم نوین دی سی

شما عزیزان می توانید برای خرید ارز دیجیتال وینک از سایت نوین دی سی پس از ثبت نام در پلتفرم Novindc.Net و گذراندن مراحل احراز هویت آسان ، اقدام نمایید. خرید وینک در پلتفرم نوین دی سی به منظور راحتی کاربران سایت نوین دی سی بصورت آنی و با کارمزد بسیار کم انجام می گیرد. پلتفرم نوین دی سی قابلیت شارژ انواع کیف پول با بلاکچین های مختلف پشتیبانی کننده از وینک را دارا می باشد.

هیئت تحریریه پلتفرم نوین دی سی

مطالب پیشنهادی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.