تحلیل تکنیکال قیمت آوالانچ (AVAX) | صرافی نوین دی سی

  • آوالانچ در ۴۸ ساعت گذشته بیش از ۲۰ درصد افزایش یافته است.
  • این افزایش قیمت به AVAX کمک کرده تا برای اولین بار سطح قیمتی ۱۰۰ دلار را بشکند.
  • مشخصات فنی ارز دیجیتال آوالانچ حاکی از ادامه بیشتر روند صعودی است.
  • فشار خرید بیشتر می تواند AVAX را به سمت بالاترین قیمت یعنی ۱۲۷ دلاری سوق دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت AVAX

قیمت آوالانچ (ارز دیجیتال رتبه دوازدهم بر اساس ارزش بازار) به سرعت پس از سقوط اخیر در بازار کریپتو بهبود یافت و در ۴۸ ساعت گذشته بیش از ۲۰ درصد رشد کرد.

AVAX امروز بعدازظهر با افزایش بیش از ۲۰ واحدی ارزش بازار، بالاترین قیمت ۱۰۵ دلاری را ثبت کرد. با اینکه AVAX در گذشته در چند مرحله افزایش قیمت شارپی داشته ، علی رغم کاهش قیمت ارز های دیجیتال ، باز هم با افزایش قیمت همراه بود.

تحلیل تکنیکال قیمت AVAX
تحلیل تکنیکال قیمت AVAX

AVAX پس از تحمل یک دوره تثبیت دو ماهه در ۷ نوامبر از یک مثلث متقارن خارج شد. الگوی ادامه روند صعودی اکنون پیش‌بینی می‌کند که AVAX می‌تواند ۲۰ درصد دیگر به سوی رکورد جدید ۱۲۷ دلار افزایش یابد.

هدف خوش بینانه با اندازه گیری فاصله بین دو نقطه بالاتر مثلث و اضافه کردن آن به نقطه شکست تعیین می شود. افزایش آوالانچ زمانی اتفاق می افتد که بقیه بازار آسیب می بیند. بیت‌کوین، اتریوم، سولانا، کاردانو و بسیاری دیگر از دارایی‌های پیشرو ارزهای دیجیتال امروز پس از سقوط روز دوشنبه سقوط کردند.

شایان ذکر است که اندیکاتور اصلاحی فیبوناچی که از پایین ترین سطح ۸ سپتامبر در ۳۲.۸۷ دلار تا بالاترین سطح ۲۳ سپتامبر ۷۹.۶۰ دلار اندازه گیری شد، نشان می دهد که آوالانچ می تواند در صعود خود با مقاومت ۱۰۸ دلاری روبرو شود.

تحلیل تکنیکال قیمت آواکس
نمودار AVAX

نتیجه گیری

آوالانچ در حال حاضر در بالای چندین مانع حمایتی قرار دارد که می تواند هر گونه افزایش سود را در بر بگیرد. سطح اصلاحی فیبوناچی ۱۴۱.۴ در ۹۹ دلار و سطح اصلاحی ۱۲۷.۲ فیبوناچی در ۹۲.۳۰ دلار می تواند هرگونه تلاش خرس ها برای پایین آوردن قیمت ها را کاهش دهد. مهمتر از آن، AVAX باید به معامله بالای ۸۰ دلار ادامه دهد تا چشم انداز خوش بینانه اعتبار یابد.

هیئت تحریریه صرافی نوین دی سی 

مطالب پیشنهادی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.