مدیر عامل بایننس : صنعت کریپتو علیرغم افت بازار ، رشد خواهد کرد | نوین دی سی

مدیر عامل بایننس می گوید صنعت کریپتو علیرغم افت بازار رشد خواهد کرد. به اعتقاد او ، صرف نظر از کاهش های زیاد، اصلاحات قیمت، بازارهای نزولی یا صعودی، صنعت کریپتو به رشد خود ادامه خواهد داد.

بیانیه چانگ‌پنگ ژائو مدیر عامل پلتفرم بزرگ Binance در مورد صنعت کریپتو به شدت توجه جامعه رمزنگاری توییتر را به خود جلب کرده است.

علاوه بر این، توییت صعودی چانگ‌پنگ ژائو در مورد صنعت کریپتو به وضوح نشان می‌دهد که او در مورد  جنبه های منفی صنعت کریپتو بسیار خونسرد است.

مدیر عامل بایننس در مورد کریپتو
چانگ‌پنگ ژائو مدیر عامل پلتفرم Binance

به زعم  مدیر عامل بایننس در صنعت کریپتو نزول‌ها ، اصلاحات و بازارهای خرسی-گاوی زیادی وجود خواهد داشت. صرف نظر از این، فناوری و صنعت به رشد خود ادامه خواهند داد. با توجه به این بیانیه ، عشق و علاقه چانگ‌پنگ ژائو به فناوری کریپتو روز به روز افزایش می‌یابد و هیچ نشانه‌ای از کاهش سرعت نشان نمی‌دهد. این نشان می دهد که چگونه او صنعت کریپتو را از نزدیک دنبال می کند.

همچنین مدیر عامل بایننس یکی از شخصیت های برجسته و کلیدی دنیای کریپتو است که کاربران بسیاری به طور مداوم در مورد رمزارزها در ذیل صفحه توییترش اظهار نظر می کنند.

از سوی دیگر، اخیراً چانگ‌پنگ ژائو در توییتر اشاره کرد که «کریپتو هرگز نمی‌خوابد». توییت او به شدت توجه  بسیاری را از سوی شخصیت‌های برتر از جمله مدیر عامل MicroStrategy ، مایکل سایلر، برانگیخت که او را وادار کرد تا به او پاسخ دهد.

هیئت تحریریه پلتفرم نوین دی سی 

مطالب پیشنهادی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.