خرید سرتیک (CTK) با بهترین نرخ | قیمت CTK – پلتفرم نوین دی سی

خرید توکن CTK متعلق به اکوسیستم سرتیک (CERTIK) با بهترین نرخ و کمترین زمان ممکن در پلتفرم نوین دی سی امکان پذیر می باشد. پس از خرید از پلتفرم نوین دی سی ، انتقال توکن سرتیک CTK به انواع کیف پول دیجیتالی پشتیبانی کننده سرتیک با استاندارد BEP-20 به سرعت انجام می گیرد. در ادامه به شناخت این ارز دیجیتال آینده دار خواهیم چرداخت.

پروتکل سرتیک (Certik Chain)

پروتکل سرتیک، بلاکچینی مبتنی بر الگوریتم گواه اثبات سهام وکالتی یا DPoS ، یکی از سرویس‌های شبکه کازموس می باشد. شبکه کازموس سفارشات توسعه دهندگان مبنی بر طراحی بلاکچین های اختصاصی را فراهم می کند.

سرتیک یا Certik Chain با مدل مکانیزم اجماع اختصاصی خود، به کاربران اجازه می دهد تا در نود خاصی از شبکه استیک یا سپرده‌گذاری کنند. نود های خاصی در پروتکل سرتیک فعالیت می کنند که به‌عنوان نماینده خوشه ای از سهام‌گذاران انتخاب می‌شوند و از جانب آن‌ها امنیت شبکه را تامین می کنند.

ارز دیجیتال سرتیک
پروتکل سرتیک

CertiK Chain در عین مقیاس پذیر بودن ، بسیار  امن ، غیرمتمرکز و سازگار است. این اتفاق باعث شده که  که سایر زنجیره‌های بلاکچینی برای تامین امنیت خود با این اکوسیستم  همکاری کنند. شبکه متشکل از چندین لایه امنیتی با هدف تامین امنیت زیرساختی می باشد که از جمله آن‌ها می‌توان به کامپایلر دیپ سی و ماشین مجازی سرتیک اشاره کرد.

هدف این پروتکل در وهله اول تامین امنیت و اجرای برنامه‌های کاربردی و مهم مثل برنامه های غیرمتمرکز، توکن‌های غیر مثلی و خودروهای خودران ایجاد شده است. قابلیت اجرای فناوری میان زنجیره‌‌ای (Cross-Chain) از اولویت‌های مهم پروتکل سرتیک در آینده  می باشد.

پروتکل و اکوسیستم سرتیک
سرتیک چین Certik Chain

تاریخچه سرتیک

با رشد دنیای بلاکچین و رشد عرضه توکن ها ، دنیای ارز دیجیتال با دو مشکل بزرگ مواجه شد. مشکل اول مقیاس پذیری و مشکل دوم امنیت تراکنش ها بر بستر بلاکچین های مختلف بود. پس از آن  اساتید  دانشگاه ییل  و کلمبیا در سال ۲۰۱۸ به‌دنبال راه چاره‌ای برای تامین امنیت پروتکل‌های بلاکچینی بودند.  آن ها به این نتیجه رسیدند که استفاده از فناوری هوش مصنوعی به‌منظور ایمن‌سازی، نظارت بر شبکه‌های بلاکچینی ، تنها راه ممکن برای حل مشکلات می باشد.

توکن سرتیک CTK

پروتکل سرتیک پس از قبول زحمت پروژه های امنیت ساز بلاکچینی برای پلتفرم های مختلف، توکن بومی خود به نام CTK را عرضه کرد. این توکن هم اکنون در پلتفرم های متعددی معامله می شود.

تعداد واحدهای در گردش سرتیک ۵۷/۹۵ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۰۵/۱۸ میلیون واحد خواهد بود. فعال ترین پلتفرم که در آن سرتیک معامله می‌شود، پلتفرم Binance با سهم %۶۶ درصدی از حجم معاملات روزانه است.

اکوسیستم سرتیک
شبکه سرتیک

بلاکچین سرتیک CERTIK CHAIN

همانطور که قبلاً هم اشاره کردیم Certik از چندین لایه امنیتی برای بررسی و حسابرسی پروتکل‌های بلاکچینی و قراردادهای هوشمند استفاده می‌کند. از جمله این لایه‌ها می‌توان به اوراکل امنیتی، سرتیک شیلد زبان برنامه‌نویسی دیپ‌سی  و ماشین مجازی سرتیک  اشاره کرد..

سرتیک Certik یا CTK توکنی بر بستر شبکه هوشمند بایننس است که با استاندارد BEP-20 نوشته شده است. ارز دیجیتال CTK را می‌توان توکن بومی سرتیک برای موارد زیر استفاده می‌شود.

 • رای‌گیری انجمنی با هدف رشد عملکرد غیرمتمرکز شبکه
 • پرداخت پاداش در ازای مشارکت در تامین امنیت شبکه اوراکل
 • پرداخت هزینه گس برای پردازش قراردادهای هوشمند
 • استیکینگ یا سپرده‌گذاری به‌منظور پیشبرد اجماع شبکه
پیشرفت توکن سرتیک
پیشرفت توکن سرتیک در شبکه های اجتماعی

ویژگی های اکوسیستم سرتیک

شبکه سرتیک ویژگی ها و مزایای منحصر بفرد فراوانی دراد که در ادامه قصدداریم این ویژگی ها را تشریح کنیم.

 • حسابرسی قراردادهای هوشمند ترکیب تست دستی، تجزیه و تحلیل استاتیک و تأیید رسمی برای قوی ترین امنیت قراردادهای هوشمند در صنعت توسط اکوسیستم سرتیک
 • سفارشی سازی پلتفرم برای ایجاد اکوسیستم مقیاس پذیرتر و ایمن تر، با موتور اثبات تایید رسمی CertiK ادغام می شود.
 • تست نفوذ از یک تیم در سطح جهانی متشکل از کارشناسان امنیت سایبری برای جلوگیری از بردارها و آسیب پذیری های حمله حیاتی استفادهشده است.

شبکه‌های مبتنی بر DPoS نسبت به بلاکچین‌های مبتنی بر گواه اثبات کار (PoW) و گواه اثبات سهام (PoS)، مقیاس‌پذیرتر هستند و می‌توانند تراکنش‌های بیشتری را در ثانیه پردازش کنند. هدف Certik Chain ایجاد زیرساختی برای عملکرد امن زنجیره‌های بلاکچینی و برنامه‌های غیرمتمرکز است.

تیم توسعه دهنده سرتیک
تیم توسعه دهنده شبکه سرتیک

بنیانگذاران سرتیک CERTIK

اعضای تیم توسعه دهنده اکوسیستم سرتیک با پیشبرد و بروزرسانی نرم‌افزارهایی که امنیت‌ آن‌ها قابل اثبات است، امیدوار است که بتواند استانداردهای امنیتی را در اکوسیستم بلاکچین افزایش دهد. بنیاد سرتیک  با هدف تامین امنیت دیگر بلاکچین ها و پلتفرم های غیر متمرکز  توسط دو دانشمند زیر  پایه گذاری شده است.

 • پروفسور ژونگ شائو هم‌بنیان‌گذار سرتیک و استاد و رییس گروه علوم کامپیوتر دانشگاه ییل
 •  پروفسور رونگویی گو  استادیار گروه علوم کامپیوتر در دانشگاه کلمبیاست
برترین جفت ارز های سرتیک
برترین جفت ارز های سرتیک در پلتفرم های پشتیبانی کننده از توکن CTK

پلتفرم های معامله کننده سرتیک CTK

پلتفرم های معتبر زیادی قابلیت ترید جفت ارز های سرتیک را دارا می باشند. در ادمه به پلتفرم هایی که می توان ارز سرتیک را در آن معامله کرد، اشاره خواهیم کرد.

 • پلتفرم بایننس (Binance)
 • پلتفرم بیت هامب (Bithumb)
 • پلتفرم لیکوئید (Liquid)
 • پلتفرم پنکیک سواپ (PancakeSwap)
 • پلتفرم بیت فینکس (Bitfinex)
 • پلتفرم گیت آی او (io)
کیف پول سرتیک
کیف پول های با استاندارد BEP-20 برای نگه داری توکن سرتیک CTK

انواع کیف پول ها سرتیک CTK

برای نگه داری ارز سرتیک باید کیف پول هایی با استاندارد BEP-20 استفاده شود. علاوه بر کیف پول های اختصاصی پلتفرم ، می توان از دو کیف پول معتبر زیر استفاده کرد.

 • کیف پول متا ماسک
 • کیف پول بایننس چین

خرید سرتیک (CTK)

برای خرید سرتیک می توانید با مراجعه به یکی از پلتفرم های ارز دیجیتال نظیر پلتفرم نوین دی سی ، این ارز را خریداری کنید. خرید سرتیک در پلتفرم آنلاین نوین دی سی با کمترین کارمزد و سریع ترین سرعت انتقال صورت می پذیرد. خرید سرتیک با توجه به برنامه های متعددی که تیم توسعه دهنده این پروتکل مبتنی بر بلاکچین وکالتی برای آینده داردُ می تواند ایده اقتصادی بسیار خوبی باشد.

تغییرات قیمت سرتیک
تغییرات قیمت سرتیک در یک ماه اخیر

قیمت سرتیک (CTK)

توکن سرتیک ارزش بازار حدود ۱۱۵ میلیون دلار، در رتبه ۴۵۵ بازار قرار داشته و سهم ۰/۰۰۳ درصدی از کل بازار ارز دیجیتال را در اختیار دارد. هم اکنون در هنگام نگارش این نوشته هر واحد از سرتیک  با قیمت ۱/۹۶ دلار معامله می شود بالاترین قیمت سرتیک در تاریخ  فروردین ۱۴۰۰ معادل ۳/۹۴ دلار بوده که همینک ۵۰ درصد  کمتر  تر از آن زمان است.

خرید سرتیک از پلتفرم نوین دی سی
خرید سرتیک از پلتفرم نوین دی سی

خرید سرتیک از پلتفرم نوین دی سی

خرید سرتیک CTK در سایت پلتفرم نوین دی سی به راحتی هرچه تمام تر امکانپذیر می باشد. بدین منظور پس از مراجعه به پلتفرم نوین دی سی و انجام مراحل احراز هویت و ثبت کارت بانکی ، می توانید توکن CTK تهیه کنید. پس از خرید این ارز ، به میزان پول پرداختی ، کیف پول اختصاصی شما در کمترین زمان ممکن شارژ می شود.

هیئت تحریریه پلتفرم نوین دی سی

مطالب پیشنهادی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.