خرید ایاس با مناسب ترین قیمت – خرید ارزان و واریز آنی ایاس

خرید ارز دیجیتال ایاس EOS با سریع ترین زمان شارژ و کمترین کارمزد ممکن در بین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی، در سایت نوین دی سی امکان پذیر می باشد. صرافی نوین دی سی قادر به شارژ آنی انواع کیف پول دیجیتالی ساپورت کننده ایاس با کمترین کارمزد می باشد.

ایاس EOS چیست

ایاس با نماد EOS  ، ارز دیجیتالی قوی و آینده داری است که بر سیستمی مبتنی بر بلاکچین غیر متمرکز فعالیت می کند. ایاس علاوه بر توسعه و استفاده از اپلیکیشن های غیر متمرکز سعی در حل مشکلات مرسوم بلاکچین های غیر متمرکز دارد. پلتفرم EOS.IO توسط شرکت خصوصی بلاک وان عرضه شد و در ادامه توسعه یافته است. این شبکه غیر متمرکز در  ژوئن ۲۰۱۸ به عنوان یک نرم افزار اوپن سورس معرفی شد.

هدف اصلی ایاس ایجاد شبکه‌ای با قابلیت انجام تراکنش های بزرگ در زمان و با کارمزد بسیار کم است. ارز ایاس EOS متعلق به شبکه ایاس، EOS.io می باشد. قیمت ایاس هم اکنون در زمان نگارش این نوشته ۳.۷ دلار و حجم بازار ایاس بیش ۳.۵ میلیارد دلار می باشد.

بلاکچین ایاس و شبکه غیر متمرکز ایاس
بلاکچین غیر متمرکز و منحصر بفرد ایاس

ویژگی ها و مزایای ایاس EOS

ارز دیجیتال ایاس ویژگی های مثبت و مزایای فراوانی دارد که در ادامه قصد داریم به این مزایا اشاره ای داشته باشیم.

 • غیر مترمرکز بودن بلاکچین ایاس
 • عدام داشتن مشکل مقیاس پذیری
 • صفر بودن هزینه انتقال  در شبکه
 • قابلیت انجام بیش از یک میلوین تراکنش در ثانیه
 • قابلیت‌  اجرای قراردادهای هوشمند (smart contract)
 • روند توسعه شبکه پیرو بلاکچین قدرتمند اتریوم
 • تولید بلاک با استفاده از یک  الگوی  رای گیری قدرتمند (DPoS)
 • تورم کم در عین سرعت بالا در تولید بلاک

بلاکچین ایاس

بلاکچین ایاس با اینکه مبتنی بر سیستمی غیر متمرکز است اما بسیاری از مشکلات رایج این دسته از بلاک چین ها را ندارد. از منحصر بفرد ترین ویژگی های بلاکچین EOS ، عدم داشتن مشکل مقیاس‌ پذیری بوده که باعث شده هزینه تراکنش ها در این شبکه به صفر برسد. امکان این امر به‌ واسطه مدل توافقی DPoS امکان پذیر شده  است. در مدل توافقی DPoS تعداد بلاک‌ های ایجاد شده در هر بازه زمانی نسبت به مدل تواید بلاک در دیگر ارز ها بسیار بیشتر می باشد.

قیمت ایاس از زمان افتتاحیه تا کنون
روند تغییر ارزش ایاس از ابتدا تا کنون

آیا خرید ایاس برای هولد ارز دیجیتال مناسب است

خرید ایاس برای نگه داری در کیف پول دیجیتال در دراز مدت می تواند ایده مالی بسیار خوبی باشد. با توجه به رویکرد مبتنی بر حل مشکلات رایج ارز هایی با شبکه غیر متمرکز نظیر مقیاس پذیری و سرعت پایین تراکنش ها شبکه ایاس ، می توان گفت آینده این ارز بسیار روشن است.

همچنین دید توسعه دهندگان ایاس نسبت به آینده و راه اندازی قرارداد های هوشمند بر بستر بلاکچین ایاس می تواند در آینده به رشد قیمت توکن ارز بومی این شبکه منجر شود.

قیمت ایاس در یک سال گذشته
تغییرات قیمت ایاس در یک سال اخیر

قیمت ایاس EOS

قیمت ایاس نسبت به زمان افتتاحیه آن رشد داشته و هم اکنون حول ۳.۷ دلار در تغییر می باشد. هنوز هم پس از گذشت بیش از دو سال از زمان اوپنینگ این ارز ، بسیاری از هدلر های ایاس به آینده این ارز امیدوار هستند و معتقدند قیمت ارز ایاس رو به رشد خواهد بود. لازم به ذکر است که ارزش ایاس در مقاطع زمانی بسیار زیادی افزایشی و رو به رشد بوده است.

روند افتتاحیه و شکل گیری ارز ایاس EOS

ایاس از آن دسته ارزهای دیجیتال است که شروع کار و افتتاحیه آن بسیار با قدرت انجام شده است. در ادامه قصد داریم به  اتفاقات مهم بلاکچین ایاس در دو سال اول راه اندازی این ارز اشاره ای داشته باشیم.

 • شروع عرضه توکن‌های ایاس بر روی شبکه اتریوم در ژوئن ۲۰۱۷
 • راه اندازی نسخه اول ایاس در سپتامبر ۲۰۱۷
 • راه اندازی نسخه دوم در دسامبر ۲۰۱۷
 • راه اندازی نسخه سوم در ژانویه ۲۰۱۸
 • راه اندازی نسخه چهارم در می ۲۰۱۸
 • پایان عرضه اولیه در ۲۰۱۸
تفاوت ایاس با سایر ارز های دیجیتال
تفاوت ایاس با سایر ارهای دیجیتالی

تفاوت ایاس با سایر ارز های دیجیتال

اصلی ترین تفاوت ارز دیجیتال ایاس غیر متمرکز بودن آن و رویکرد اصلاحی این ارز می باشد. ایاس پیوسته در تلاش است تا مشکلاتی که دیگر بلاکچین های غیرمتمرکز با آن دست و پنجه نرم می کنند را نداشته باشد. ضعف هایی نظیر سرعت پایین شبکه های غیر متمرکز و مقیاس‌ پذیری ، اغلب از ویژگی های منفی شبکه های غیر متمرکز می باشد که  ایاس در پی رفع آنها بود. از تفاوت های مهم ایاس نسبت به سایر ارز های دیجیتال عدم داشتن مشکل مقیاس پذیری ااست که ویژگی بسیار مهمی محسوب می شود.

نکته مهم در مورد این ارز این است که عرضه اولیه توکن ایاس یکی از موفق ترین عرضه اولیه های تاریخ ارزهای دیجیتال بوده است. این عرضه یک سال به طول انجامید و به طولانی ترین عرضه اولیه در بین ارز های دیحیتال تا به امروز تبدیل شده است.

کیف پول های ایاس که این ارز را پشتیبانی می کنند
انواع کیف پول های پشتیبانی کننده ایاس

کیف پول های پشتیبانی کننده ایاس

کیف پول های دیجیتالی بسیاری در بلاکچین های مختلف و معتبر از ارز ایاس پشتیبانی می کنند. در ذیل به تعدادی از معتبر ترین والت های ایاس اشاره ای خواهیم داشت.

 • کیف پول سخت افزاری لجر
 • کیف پول  دیجیتالی اختصاصی کوین بیس
 • والت دیجیتال  SimplEOS
 • کیف پول Infinito Wallet
 • کیف پول دیجیتال Im Token
 • کیف پول  Lumi Wallet
 • ولت دیجیتال  Scatter Wallet

خرید ارز دیجیتال ایاس با کمترین کارمزد تراکنش، برای همه کیف پول های پشتیبانی کننده این ارز در صرافی نوین دی سی امکان پذیر می باشد.

خرید ارز دیجیتال ایاس EOS
خرید ارز ایاس EOS

خرید ایاس

با توجه با گذشته ارز ایاس، خرید EOS به منظور هودل و ترید ارز دیجیتال می تواند بسیار پرسود باشد. خرید ارز ایاس با مراجعه به یکی از صرافی های معتبر ارز دیجیتال نظیر صرافی نوین دی سی می تواند به بهترین و ساده ترین شکل ممکن صورت پذیرد. پس از خرید ایاس می توانید از آن برای سرمایه گذاری و معامله جفت ارز هایی با کارمزد معقول در بازار رمز ارز بپردازید.

خرید ایاس از سایت نوین دی سی EOS
خرید ایاس از صرافی آنلاین نوین دی سی

خرید ایاس از صرافی نوین دی سی

شما عزیزان می توانید برای خرید ارز ایاس از سایت نوین دی سی پس از ثبت نام در صرافی Novindc.Net و گذراندن مراحل احراز هویت آسان ، اقدام نماپید. خرید ارز ایاس در صرافی نوین دی سی به منظور راحتی کاربران سایت نوین دی سی بصورت آنی و با کارمزد بسیار کم انجام می گیرد. صرافی نوین دی سی قابلیت شارژ انواع کیف پول با بلاکچین های مختلف ساپورت کننده ایاس را دارا می باشد.

هیئت تحریریه صرافی نوین دی سی

مطالب پیشنهادی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.