خرید ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر ICP (دفینیتی) – پلتفرم نوین دی سی

خرید ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر متعلق به سازمان دفینیتی در قالب توکن ICP بامناسب ترین قیمت ، کمترین کارمزد و سریع ترین زمان ممکن در پلتفرم ارز دیجیتال نوین دی سی امکان پذیر می باشد. پلتفرم Novindc ، قابلیت انتقال توکن های اینترنت کامپیوتر بر بستر ولت های اختصاصی دفینیتی را در سریع ترین زمان ممکن دارا می باشد. در ادامه به شناخت ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر ICP و نحوه خرید و نگه داری این رمز ارز نسل جدید خواهیم پرداخت.

اینترنت کامپیوتر (ICP) چیست

اینترنت کامپیوتر رمز ارزی با تکنولوژی ساخت نسل جدید و اولین شبکه بلاکچین محور با سرعت وب و با حجم انتقال نامحدود متعلق به سازمان دفینیتی می باشد. نماد اختصاری توکن اینترنت کامپیوتر ICP بوده و به نوعی توکن بومی عرضه شده بنیاد دفینیتی محسوب می شود. اینترنت کامپیوتر (دفینیتی) با ارزش بازار حدود ۷/۴۶ میلیارد دلار ، هم اکنون در زمان نگارش این نوشته در رتبه ۲۵ بازار قرار داشته و سهم ۰/۳۲ درصدی از کل بازار ارز دیجیتال را در اختیار دارد.

ICPتوکن ارائه شده سازمان دفینیتی
خرید ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر با کمترین کارمزد در پلتفرم آنلاین نوین دی سی

تاریخچه رمز ارز اینترنت کامپیوتر ICP

ارز دیجیتال ICP در ابتدا در سال ۲۰۱۶ توسط برنامه نویس و توسعه دهنده برجسته دومینیک ویلیامز تحت نظارت بنیاد دفینیتی طراحی و در مدتی کوتاه مورد توجه سرمایه گذاران بسیاری در دنیای رمز ارز قرار گرفت. ICP با همکاری تعداد زیادی توسعه دهنده و دانشمند در نقاط مختلف دنیا راه‌اندازی شده است. بنیاد دفینیتی با توسعه شبکه اینترنت کامپیوتر و راه اندازی شبکه ی آلفا توانست به تمرکز زدایی هرچه بیشتر ICP کمک بسزایی کند . روند راه اندازی توکن ICP به قرار زیر می باشد.

 • جذب ۱۹۵ میلیون دلار بودجه برای ارتقاء اینترنت کامپیوتر در سال سال ۲۰۱۸
 •  راه‌اندازی شبکه اصلی اینترنت کامپیوتر توسط بنیاد دفینیتی در ۱۸ دسامبر ۲۰۲۰
 • عرضه عمومی  اینتنرت کامپیوتر دفینیتی  در ۱۰ می ۲۰۲۱
سازمان دفینیتی سازنده رمز ارز اینترنت کامپیوتر
پلتفرم اینترنت کامپیوتر بستری برای تراکنش های مالی بسیار سریع

درباره سازمان دفینیتی

از سال ۲۰۱۶ ، بنیاد دفینیتی مستقر در زوریخ سوییس در قالب سازمانی غیرانتفاعی به مدیریت دومینیک ویلیامز بر روی رایانه اینترنتی کار می کند. گردهم آوردن ریاضیدانان ، برنامه نویسان ، رمزنگاران و کارشناسان توسط بنیاد دفینیتی ، ایجاد اینترنت غیر متمرکز با پایگاه داده نامحدود است. در حال حاضر ، این پلتفرم  از اکوسیستم های اختصاصی با شرکت های بزرگ بهره می برد. رویکرد رایانه اینترنتی نشان دهنده نوعی کامپیوتر بلاک چین است که توسعه دهندگان و شرکت ها می توانند نرم افزارها و سیستم ها را توسعه ، استفاده و مدیریت کنند.
بر خلاف انتظار بلاکچین اینترنت کامپیوتر ICP نوعی سیستم پرداخت کلاسیک و آشنا نظیر اتریوم و یا کاردانو  نیست. در عوض ، این پروژه یادآور یک ابر غیر متمرکز است که از یک سو داده ها و برنامه های کاربردی را ارائه می دهد و از سوی دیگر توسط جامعه از طریق یک سیستم حکمرانی مدیریت می شود. چشم انداز بلند مدت دفینیتی و اکثر پروژه های رمزنگاری آن با هدف  حل مشکلات فناوری بلاک چین در نظر گرفته شده اند.

توکن ها و بلاکچین اینترنت کامپیوتر
چرخه قابل تبدیل ارزش دیجیتال به ارزش محاسبات کامپیوتری ارائه شد توسط بنیاد دفینیتی

بلاکچین اینترنت کامپیوتر (ICP)

بلاکچین منحصر بفرد اینترنت کامپیوتر از پروتکل های جدید برای روند تایید و نهایی کردن تراکنش های خود استفاده می کند. ویژگی منحصر بفرد بلاکچین ارائه شده توسط سازمان دفینیتی، زنجیره چین کی Chain Key می باشد. زنجیره ای که در آن تراکنش‌ های مالی و محاسباتی ، مستقیماً بر بستر شبکه تایید می‌شوند.

این تکنولوژی به اینترنت کامپیوتر اجازه می‌دهد تراکنش‌های بروز رسانی کننده وضعیت قراردادهای هوشمند ظرف مدت زمان بسیار کوتاهی انجام شوند. به عبارت دیگر ICP برای انجام تراکنش ها نیازی به تاییدیه یک هسته ناظر ندارد. این اتفاق باعث می شود بلاکچین ارائه شده دفینیتی نسبت به بلاکچین های مرسوم در تأیید تراکنش‌ها، قابلیت مقیاس پذیرتر بیشتری داشته باشد.

خرید توکن اینترنت کامپیوتر
پلتفرم اینترنت کامپیوتر و حل مشکل مقیاس پذیری

عملکرد پروتکل ICP 

شبکه اینترنت کامپیوتر ارائه شده توسط دفینیتی از یک سو داده ها و برنامه های کاربردی را ارائه می دهد و از سوی دیگر توسط جامعه از طریق یک سیستم حکمرانی مدیریت می شود. ICP نقش اساسی در شبکه دفینیتی بر عهده داشته و از مهمترین بخش های عملیاتی آن، پاداش دهی به مشارکت کنندگان در رأی گیری  مدیریت داده است. توکن ICP تولید کننده یک ارزش دیجیتالی قابل تبدیل به چرخه‌های محاسباتی است و این قدرت محاسباتی مانند سوخت هنگام انجام تراکنش های مالی مصرف می‌شود.

خرید اینترنت کامپیوتر ICP

خرید ارز دیجیتال ICP مانند سایر رمز ارز ها روندی شناخته شده دارد. بدین منظور برای خرید توکن بومی سازمان دفینیتی می توان با مراجعه به یکی از پلتفرم های آنلاین ارز دیجیتال نظیز پلتفرم آنلاین نوین دی سی مراجعه نمود و و این توکن را خریدار کرد. برای خرید ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر طبق روال ابتدا باید مراحلی را گذراند و پس از پرداخت یک مبلغ به صورت ریالی این ارز را تهیه نمود و در کیف پول های پشتیبانی کننده (کاملاً اختصاصی) این رمز ارز ذخیره نمود.

هودل اینترنت کامپیوتر
خرید ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر با هدف هولد

خرید اینترنت کامپیوتر ICP با هدف هودل

با توجه به اینکه از عرضه توکن اینترنت کامپیوتر ICP مدت زمان زیادی نمی گذرد و این ارز نشان داده که می تواند با لانچ پروژه های در نظر گرفته خود جهش قیمتی سریع تجربه کند می توان گفت خرید این رمز ارز در زمان فعلی با توجه به کاهش ۹۰ در صدی قیمت آن از زمان اوجش، می تواند ایده اقتصادی بسیار معقولی باشد.

برترین جفت ارز های اینترنت کامپیوتر
سهم پلتفرم های معتبر از معامله جفت ارز های اینترنت کامپیوتر

خرید اینترنت کامپیوتر ICP با هدف ترید و نوسان گیری

حجم بازار و حجم معاملات کل رمز ارز اینترنت کامپیوتر نشان می دهد که بسیار از کاربران از خدمات پلتفرم های ارز دیحیتال معتبر از این ارز برای ترید رزوانه ، هفتگی و ماهانه اینترنت کامپیوتر استفاده می کنند. در چند ماه اخیر پس از افت کلی بازار ارز دیحیتال، اینترنت کامپیوتر ICP در مواقعی افزایش قیمت داشته و این اتفاق می تواند دفینیتی را توکنی مورد پسند تریدر های دنیای ارز دیجیتال  قرار دهد.

پلتفرم های اینترنت کامپیوترICP
برترین پلتفرم های ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر ICP

پلتفرم های ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر

پلتفرم های آنلاین ارز دیجیتال فراوانی خدمات مختلف از جمله ترید و فیوچرز را برای توکن بومی دفینیتی ارائه می دهند. در ادامه قصد داریم به تعدادی از معتبر ترین پلتفرم های پشتیبانی کننده از ارز دیجیتال ICP اشاره ای داشته باشیم.

 • صزافی آنلاین کوین بیس
 • پلتفرم کوکوین
 • پلتفرم بایننس
 • پلتفرم Okex
 • پلتفرم Huobi global
 • پلتفرم دیجیتال Gate.io
 • پلتفرم ارز دیجیتال Bitfinex
 • پلتفرم Wazirx
قیمت اینترنت کامپیوتر از ابتدا تا کنون
تغییرات قیمت ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر از ابتدای اوپنینگ تا کنون

قیمت ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر

قیمت ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر تا به اینجا با نوسانات زیادی همراه بوده است. هر واحد از ICP هم اکنون با قیمت ۴۳ دلار در پلتفرم های معتبر بین المللی معامله می شود. حجم مبادلات روزانه اینترنت کامپیوتر بیش از ۴۰۰ میلیون دلار است. تعداد واحدهای در گردش اینترنت کامپیوتر  ۱۷۳/۶۹میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۴۶۹/۲۱ میلیون خواهد بود. این رمز ارز توسط بنیاد دفینیتی پس از ۵ سال توسعه منتشر و در عرض ۴ روز وارد لیست ارز های معاملاتی در پلتفرم های معتبر شد. ICP به دلیل رشد بی نظیر توانست توجه سرمایه گذاران را به خود جلب نموده و ظرف مدت زمان بسیار کمی به رتبه های بالای لیست برترین ارز های دیجیتال از نظر  حجم بازار برسد.

خرید اینترنت کامپیوتر از پلتفرم نوین دی سی ICP
خرید ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر از پلتفرم نوین دی سی

خرید اینترینت کامپیوتر از پلتفرم نوین دی سی

برای خرید ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر کافیست پس از ثبت نام و گذراندن مراحل احراز هویت سریع در سایت پلتفرم آنلاین نوین دی سی به خرید این از مبادرت کنید. بدین منظور پس از ورود به پلتفرم نوین دی سی به قسمت ثبت سفارش رفته و از لیست ارز های دیجیتال، گزینه اینترنت کامپیوتر ICP را انتخاب کنید. پس از آن به اندازه تعداد توکن دفینیتی مورد نظرتان معادل ریالی پرداخت کرده و این ارز در سریع ترین زمان ممکن به کیف پول های اختصاصی این رمز ارز منتقل خواهد شد.

هیئت تحریریه پلتفرم نوین دی سی 

مطالب پیشنهادی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.