خرید سولانا SOL با بهترین نرخ – پشتیبانی ۲۴ ساعته | Novindc.Net

 خرید سولانا با کمترین کارمزد و بهترین نرخ میان همه پلتفرم های ارز دیجیتال  ایران، در پلتفرم نوین دی سی امکان پذیر است. به منظور راحتی کاربران ، خرید سولانا با مناسب ترین قیمت ، انتقال بسیار سریع  و ساده ترین رابط کاربری در پلتفرم نوین دی سی انجام می گیرد.

سولانا با ثبت چندین اوج قیمتی تاریخی در چند ماه اخیر به یکی از محبوب ترین ارز های دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت تبدیل شده است. این ارز در یک ماه ۴ مرتبه توانست اوج قیمتی تاریخی ثبت کند و از این حیث رکوردی تاریخی را در بازار ارز دیجیتال به اسم خود ثبت کند.

رمز ارز سولانا برای خرید
آشنایی با سولانا

سولانا SOL چیست

سولانا یکی از محبوب ترین رمز ارز های بازار ارز دیجیتال با نماد SOL و با ارزش بازاری بیش از ۵۰ میلیارد دلار در رتبه هفتم بازار قرار دارد. سولانا با رشد چشمگیر قیمت و ارزش بازار در چند ماه اخیر ، سهمی حدود ۲/۳ درصد از کل معاملات بازار ارز دیجیتال را بدست آورده است. هر واحد از سولانا در لحظه نگارش این نوشته حول ۱۷۲ دلار ، معامله می شود. 

شبکه سولانا یک پروژه اوپن سورس (متن باز) بسیار کاربردی با قابلیت همکاری بانک‌ ها , مستقل از تاییدیه بلاکچین برای ارائه راه‌کارهای غیرمتمرکز مالی DeFi طراحی شده است. ایده اولیه راه اندازی این پروژه فوق مدرن چند سال قبل و در سال ۲۰۱۷ ارئه شد و با چند سال تاخیر به صورت رسمی در اوایل سال ۲۰۲۰ توسط سازمان سولانا در سوئیس عملی شد.

بنیانگذاران سولانا
ایده راه اندازی شبکه پیشرفته سولانا

بنیانگذاران سولانا

سولانا توسط مهندسان سابق کوالکام ، اینتل و دراپ باکس و هسته اصلی راه انداز این پروژه یعنی یاکوونکو (Anatoly Yakovenko) در اواخر سال ۲۰۱۷ تاسیس شد. ایده راه اندازی پروژه سولانا اولین بار توسط او مطرح شد و بعد ها  مراحل عملیاتی خود را گذراند. او در سال ۲۰۱۵ تحت عنوان مهندس ارشد برگزیده شد و بعد از آن بلافاصله مهندس نرم افزار در Dropbox شد.

در سال ۲۰۱۷ وی به همراه  همکار خود در شرکت کوالکام بنام فیتزجرالد ، پروژه‌ای به نام لابراتور سولانا را تأسیس نمود. او با جذب چندین همکار سابق خود در کوالکام، پروتکل سولانا و مدت کمی پس از آن  توکن SOL را انتشار داد.

شبکه قدرتمند ترکیبی سولانا
بلاکچین فوق مدرن سولانا

بلاکچین سولانا

پروتکل سولانا با تسریع در سنتز اپلیکیشن های غیرمتمرکز DAPP توانسته مشکل رایج میان بسیاری از رمز ارز ها یعنی  مقیاس‌پذیری را مرتفع کند. از مهمترین ویژگی های بلاکچین سولانا تلفیق الگوریتم های اجماع اثبات تاریخ PoH و اجماع اثبات سهام PoS می باشد.

پروتکل سولانا با الگوی تک سلسله ای و اثبات سهام تاریخ محورانه با هدف ارائه مقیاس پذیری بدون آسیب رساندن به تمرکز زدایی و امنیت تراکنش طراحی شده است. سولانا به دلیل ارائه مدل اجماع تلفیقی مبتکرانه ، در بین سرمایه گذاران درشت سازمانی از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. مقیاس پذیری سولانا با استفاده از توابع تأخیر اثبات پذیر غیر متمرکز به کمک اثبات تاریخ PoH ، تا حدود بسیار زیادی حل شده است.

بلاکچین قدرتمند سولانا
الگوی ترکیبی اثبات تاییدیه شبکه سولانا

تایید و اثبات پذیری ترکیبی سولانا شاید بارزترین تفاوت بین الگوریتم های بدست آمده از روش شبکه این بلاکچین و الگوریتم های مبتنی بر timeout باشد.

این در حالیست که روش سولانا یک الگوریتم همزمان جهانی را تولید می کند که در آن هر فرآیند تقریبا در همان زمان با توابع تاخیری اثبات پذیر با هدف پردازش سریع توزیع شده می شوند. ترکیب همزمانی شبکه و توابع تاخیری می تواند از لحاظ پرکتیکال و عملی دچار یک نوع تناقض باشد.

خرید سولانا
پروژه ترکیبی و قدرتمند سولانا

با این حال ، اگر یک سیستم توزیع شده واقعاً یک سیستم واحد باشد، پس فرآیندها باید به نحوی همگام شوند. SOL نام توکن بومی سولانا است که می تواند در ازای اجرای یک برنامه روی زنجیره یا تأیید خروجی آن ، به گره های یک خوشه سولانا منتقل شود.

این سیستم قادر است پرداخت ها و تراکنش های مختلف را در کسری از ثانیه را انجام دهد که به آنها Lamport گفته می شود.

 

قیمت سولانا در یک سال اخیر
تغییرات قیمت سولانا در یک سال اخیر

خرید سولانا

خرید سولانا باتوجه به موفقیت های این ارز در چند ماه اخیر رونق چشمگیری در میان معامله گران داشته است. برای خرید ارز سولانا براحتی می توانید با مراجعه به یکی از صافی های معتبر ارز دیجیتال نظیر پلتفرم نوین دی سی این ارز ارزشمند را خریداری کنید. خرید سولانا در پلتفرم نوین دی سی با کمترین کارمزد ممکن انتقال و سریع ترین حالت ممکن صورت می گیرد.

خرید سولانا با هدف هودل

خرید سولانا برای هولد و نگه داری در دراز مدت می تواند ایده اقتصادی بسیار خوبی باشد. خبر های فاندمنتالی مثبتی که در مورد آینده بلاکچین سولانا به گوش می رسد. محبوبیت و تعریف و تمجید های بسیاری که با این رمز ارز همراه است نشان می دهد پیشرفت این ارز در طولانی مدت همچنان ادامه خواهد داشت.

قیمت سولانا در یک فته اخیر
تغییرات قیمت سولانا در یک هفته اخیر

خرید سولانا برای ترید و معامله

سولانا پس از یک دوره ثبات در قیمت در چند هفته اخیر نوسانات قیمتی بیشتری نسبت به قبل داشته است. این امر به مذاق تریدرها و نوسان گیر ها در پاره از از اوقات بسیار خوش آمده است. در صورت آشنایی با تحلیل تکنیکال ، می توان از این ارز نوسان گیری نمود. لازم بذکر است که رویکرد اصلی علاقمندان به سولانا بر اساس هولد و نگه دارای با هدف سود های کلان در طولانی مدت می باشد.

قیمت سولانا

قیمت سولانا در چند مقطع افزایش چشمگیر داشته و در چند مرحله رشد قیمتی تاریخی ثبت کرده است. قیمت این ارز در یک ماه چهار بار رشد قیمتی تاریخی ثبت کرد و در مقطعی که بسیاری از ارز های دیجیتال با ریزش قیمت دست و پنجه نرم می کردند سولانا پی در پی افزایش پله ای قیمت داشت. قیمت سولانا هم اکنون حول ۱۷۲ دلار می باشد. با ثبت نام در پلتفرم نوین دی سی می توانید تریدینگ ویو قیمت سولانا را مشاهده کنید.

خرید سولانا با بهترین نرخ از پلتفرم نوین دی سی
خرید سولانا از پلتفرم نوین دی سی

خرید سولانا از پلتفرم نوین دی سی

برای خرید سولانا ، ابتدا باید در پلتفرم نوین دی سی ثبت نام کرده و مراحل احراز هویت را گذراند. پس از انجام ثبت نام فرایند تایید اطلاعات شخصی ، می توانید وارد قسمت خرید سولانا شده و این ارز را تهیه نمایید.

خرید سولانا در پلتفرم نوین دی سی به صورت آنی ، تمام اتوماتیک و با کمترین کارمزد در بین کلیه پلتفرم های ارز دیجیتال در ایران صورت می گیرد. تراکنش خرید ارز SOL به مقدار دلاری بلافاصله پس از خرید از نوین دی سی  صادر و به کیف پول سولانای شما اعم از سرد و گرم منتقل خواهد شد.

مارکت ها و پلتفرم ها برای خرید سولانا
پلتفرم های معتبر معامله کننده جفت ارز های سولانا

مراحل خرید سولانا از پلتفرم آنلاین Novindc.Net

پس از گراندن مراحل خرید سولانا ، مبلغ فاکتور شده به صورت دلاری در کمترین زمان ممکن صادر خواهد شد. خرید سولانا و سایر رمز ارز ها نظیر اتریوم و کاردانو در نوین دی سی با کمترین کارمزد ، ساده ترین رابط کاربری و کمترین زمان ممکن امکان پذیر است. برای دسترسی به تراکنش های خرید SOL در پنل کاربری خود از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول دیجیتال پشتیبانی کننده از سولانا ،  تمامی تراکنش های خود را می توانید مشاهده کنید. بطور خلاصه خرید SOL از پلتفرم نوین دی سی شامل مراحل زیر می باشد.

  •  ثبت نام و احراز هویت
  • ورود به پنل کاربری پلتفرم نوین دی سی
  • انتخاب ارز دیجیتال سولانا از لیست ارزها
  • وارد کردن آدرس کیف پول سولانا بر بستر بلاکچین های مختلف
  • وارد کردن مقدار سولانا مورد نیاز
  • انجام فرایند پرداخت با  ورود به صفحه درگاه پرداخت
کیف پول برای خرید سولانا
کیف پول های سرد و گرم ساپورت کننده سولانا

کیف پول های مناسب برای نگهداری سولانا

انواع مختلفی از کیف پول های سرد (سخت افزاری) و گرم (نرم افزاری) سولانا را پشتیبانی می کنند. برای نگهداری سولانا یا سایر ارز های دیجیتال می توان از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر Ledger و یا از کیف پول های نرم افزاری آنلاین مانند تزوس و یا تراست ولت بر بستر بلاکچین های مختلف استفاده نمود.

 سولانا و توکن های غیر مثلی NFT

سولانا یکی از بزرگترین اکوسیستم ها برای خرید و فروش توکن های غیر مثلی غیر قابل معاوضه موسوم به NFT را دارا می باشد. اکوسیستم سولانا قابلیت انواع توکن های غیر مثلی در حوزه های فراوان هنری ،‌ بازی و سرگرمی را دارا می باشد. خرید توکن بومی سوالانا یا همان SOL ، برای ورود به حوزه توکن های غیر مثلی اکوسیستم سولانا می تواند بسیار شگفت انگیز باشد.

هیت تحریریه پلتفرم نوین دی سی 

مطالب پیشنهادی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.