همکاری کاردانو با چین لینک با هدف توسعه قراردادهای هوشمند

تیم توسعه دهنده کاردانو (IOHK)  به تازگی با انتشار  یک پست وبلاگی ، خبر از یک همکاری تازه با چین لینک داده که منجر به ادغام اوراکل های چین لینک می شود. این همکاری به توسعه دهندگان کمک می کند تا قراردادهای هوشمندی را برای اپلیکیشن های کاردانو در حوزه دیفای ایجاد کند. این ادغام در جریان گردهمایی کاردانو به صورت عمومی اعلام شد. ادغام اوراکل‌ های چین لینک در کاردانو به تیم توسعه دهنده کاردانو  اجازه می‌دهد داده‌های سازمانی چین لینک را در قراردادهای هوشمند خود ارائه دهند.

همکاری بلاکچین کاردانو و چین لینک
همکاری چین لینک و کلردانو

کاردانو با چین لینک همکاری می کند

همکاری چین لینک و کاردانو به بلاکچین دو طرف اجازه می دهد تا با آمار مختلف ورزشی ، آب و هوا و.. ارتباط برقرار کنند. لازم بذکر است که چین لینک در حال حاضر با برخی از شرکت های fintech همکاری می کند که بیمه پارامتریک را به کشور آفریقای جنوبی ارائه می دهند. اوراکل های Chainlink به اجرای قراردادهای هوشمند ترکیبی در هر شبکه DLT کمک می کند. چین لینک میلیاردها دلار در برنامه های DeFi ، برنامه های بازی ، سیستم عامل های مربوط به بیمه و سایر صنایع برتر را تأمین می کند.

چین لینک کاردانو قراردادهای هوشمند
همکاری چین لینک و کاردانو به منظور توسعه قرارداد های هوشمند کاردانو

پیوند زنجیره ای برای تقویت قراردادهای هوشمند کاردانو

ادغام اوراکلهای چین لینک در DLT های کاردانو  به تیم های توسعه دهنده امکان می دهد داده های درجه یک موسسه ارائه شده توسط چین لینک را در قراردادهای هوشمند خود ارائه دهند. اوراکل ها از برنامه های پیش بینی که با داده های ورزشی و داده های آب و هوایی لازم برای برنامه های بیمه پارامتری سروکار دارند پشتیبانی می کنند. آنها از طریق مشارکت های متعدد در حوزه بازی های کلکسیونی و دیجیتال مانند NFT ها و غیره استفاده خواهند شد.

بنیانگذار کاردانو چارلز هوسکینسون طی نشستی اظهار داشت: اوراکلهای چین لینک برای قراردادهای هوشمند پیشرفته ضروری هستند و داده های واقعی را در اختیار بلاکچین کاردانو قرار می دهند. وی تأکید کرد که کاردانو قصد دارد بهترین ابزارها را  در اختیار توسعه دهندگان قرار دهد. هوسکینسون معتقد است که ادغام اوراکل چین لینک بیس کاملی برای اکوسیستم دیفای در کاردانو فراهم می کند.

هیئت تحریریه صرافی نوین دی سی

مطالب پیشنهادی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.