تحلیل تکنیکال قیمت چین لینک (LINK) | کاهش موقت قبل از صعود احتمالی | پلتفرم نوین دی سی

  • چین لینک از ۱۰ نوامبر تاکنون بیش از ۲۸ درصد کاهش قیمت داشته است.
  • لینک می تواند قبل از اینکه با پشتیبانی پایدار روبرو شود، افت قیمت بیشتری را تجربه کند.
  • قیمت چین لینک در هفت روز گذشته بیش از ۲۴٪ کاهش یافته است.
  • الگوهای تکنیکال نشان دهنده افت بیشتر در افق قبل از از سرگیری روند صعودی قیمت لینک است.

تحلیل تکنیکال قیمت لینک LINK

قیمت چین لینک در هفته گذشته شاهد کاهش بیش از ۲۸ درصدی ارزش بازار خود بوده است و تنها یک سطح حمایتی ضعیف مانع از زیان بیشتر آن شده است.

با توجه به اندیکاتور متوالی Tom DeMark (TD) که سیگنال فروش را در نمودار ۳ روزه LINK در ۱۲ نوامبر ارائه کرده بود، پیش بینی اصلاح یک تا چهار کندل ۳ روزه قابل پیش بینی بود.

تحلیل تکنیکال قیمت چین لینک
نمودار قیمتی سه روزه چین لینک

به نظر می رسد چشم انداز بدبینانه با کاهش لینک به میانگین متحرک ۱۰۰ سه روزه در ۲۹ دلار محرز شده است. اگر این سطح حمایت حیاتی ادامه پیدا کند، قیمت چین لینک می تواند به سطح قیمتی ۷۰ دلار بازگردد.

با این حال، از دست دادن میانگین متحرک ۱۰۰ سه روزه به عنوان پشتیبانی می تواند باعث شود که لینک میانگین متحرک ۵۰ سه روزه را در ۲۵ دلار آزمایش کند و فرصت بهتری را برای سرمایه گذاران حاشیه ای برای بازگشت به بازار فراهم کند.

تاریخچه قیمت چین لینک نشان می‌دهد که ۲۵ دلار می‌تواند بیشترین ترس را بین دارندگان این ارز ایجاد کند ، به این خاطر که این سطح قیمتی  لبه پایینی  کانالی موازی است که این ارز  از ماه می ۲۰۱۸ تا بحال در آن وجود دارد.

تحلیل تکنیکال قیمت چین لینک LINK
تحلیل تکنیکال قیمت چین لینک

البته از آن زمان، هر بار که LINK به مرز پایینی این ساختار فنی سقوط کرده است ، روند نزولی کند شده و قیمت‌ها به لبه بالایی الگو بازگشته اند. اکنون که قیمت چین لینک به خط روند پایین کانال نزدیک می شود، به نظر می رسد که پای یک انگیزه و پتانسیل صعودی قیمتی برای این ارز دیجیتال در میان باشد.

بر اساس وقایعی که این ارز در سه سال گذشته تجربه کرده ، کاهش قیمت چین لینک به سمت مقاومت ۲۵ دلار می تواند نوید یک رشد قیمتی به سمت مقاومت های خط روند میانی یا بالای کانال باشد. این مناطق مقاومتی به ترتیب ۷۰ و ۲۰۰ دلار هستند.

هیئت تحریریه پلتفرم نوین دی سی 

مطالب پیشنهادی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.