تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم ETH | پلتفرم Novindc.Net

گاو های اتریوم پس از عقب نشینی کلی بازار رمز ارز به دنبال فتح مقاومت های کلیدی بر سر را این ارز دیجیتال مهم می باشند. در ادامه به تحلیل قیمت اتریوم خواهیم پرداخت.

تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم

قیمت جفت ارز اتریوم (ETH/USD) همچنان با مقاومت تکنیکال خود دست و چنجه نرم می کند. این مقاومت ها دقیقاً در زیر ناحیه ۴۳۴۴.۶۴ دلار می باشند که نشان دهنده ۲۳.۶% اصلاحی محدوده افزایشی از ۲۵۶۱ تا ۴۸۶۷.۸۱ دلار است.

در بالای آن ناحیه، معامله‌گران مقاومت فنی را در اطراف ناحیه ۴۳۶۵.۵۰ به دقت زیر نظر دارند که نشان‌دهنده ۵۰% اصلاح دامنه کاهش ارزش از ۴۷۷۰ تا ۳۹۶۱ است. نواحی اصلاحی احتمالاً در مناطق ۴۴۶۰، ۴۵۷۹ و ۴۵۹۶ دلار خواهند بود.

تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم
تحلیل قیمت اتریوم

بازگشت قیمت زیر بسیاری از سطوح اصلاحی و محدوده های حمایتی فنی بالقوه در طی عقب‌نشینی وریزش شدید اخیر، از جمله سطوح ۴۷۴۰، ۴۶۶۲، ۴۵۹۸، ۴۵۳۴، ۴۴۵۶، ۴۳۷۷، و ۴۳۴۴ دلار رخ دادند.

گاوهای ETH/USD به اهداف صعودی قیمت از جمله مناطق ۴۸۹۵.۱۲، ۵۰۳۵.۹۴، ۵۰۶۰.۸۷ و ۵۲۶۸.۴۶ چشم دوخته اند. به دنبال نوسانات اخیر، سطوح اصلاح قیمت نزولی و مناطق پشتیبانی فنی بالقوه شامل سطوح ۳۷۵۹، ۳۴۹۷، ۳۱۷۴ و ۳۱۲۵ دلار می باشد. 

تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم ETH
تحلیل تکنیکال قیمت اتر ETH

شاخص های تکنیکال و نکات کلیدی در مورد قیمت اتریوم

  • فعالیت قیمت نزدیکترین مقدار MA 200 بار (۴ ساعته) در ۴۳۴۴.۹۶ دلار و  میانین متحرک ۲۰۰ بار (ساعتی) در ۴۴۰۶.۱۷ دلار است.
  • پشتیبانی فنی در حدود ۳۵۱۵.۲۵ ، ۳۳۷۵.۲۴ ، ۳۲۳۵.۲۳ دلار می باشند.
  • مقاومت فنی در حدود ۴۸۹۵.۱۲ ، ۵۰۳۵.۹۴ ، ۵۰۶۰.۸۷  دلار خواهند بود.
  • در نمودار ۴ ساعته، استوکاستیک کند SlowK به طور صعودی بالاتر از استوکاستیک کند SlowD است در حالی که شاخص مکدی MACD به طور صعودی بالاتر از میانگین مکدی است.
  • در نمودار ۶۰ دقیقه ای، استوکاستیک کند K به طور نزولی کمتر از استوکاستیک کند D است در حالی که شاخص مکدی MACD به طور نزولی زیر میانگین مکدی است.

هیئت تحریریه پلتفرم نوین دی سی 

مطالب پیشنهادی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.