لیست شدن آوالانچ (AVAX) در صرافی کوین بیس | Novindc.Net

ارز دیجیتال آوالانچ (AVAX) از امروز یکم اکتبر ۲۰۲۱ برای تجارت در صرافی کوین بیس و برنامه های تلفن همراه Android و iOS در دسترس است. بر اساس اعلامیه صرافی کوین بیس ، کاربران می توانند از امروز AVAX را در پلتفرم استاندارد کوین بیس معامله ، ارسال ، دریافت و ذخیره کنند. آوالانچ (AVAX) از دیروز در پلتفرم تجاری حرفه ای صرافی در Coinbase Pro در دسترس بود.

قیمت AVAX پس از لیست شدن در صرافی کوین بیس نزدیک به ۷ درصد افزایش یافت ، اگر چه امروز متوسط افزایش قیمت این رمز ارز تنها ۲.۶ درصد بوده است.

رشد قیمت آوالانچ پس از لیست شدن در کوین بیس
رشد ۷ درصدی قیمت آوالانچ پس از لیست شدن در کوین بیس

ارز رمز پایه آوالانچ هم اکنون سیزدهمین دارایی ارزشمند بازار ارز دیجیتال است که ارزش بازار آن بیش از ۱۴ میلیارد دلار است. آوالانچ مانند سولانا و دیگر سیستم عامل های بلاکچین نسل بعدی ، اغلب به عنوان قاتل اتریوم به عنوان دومین رمزنگار بزرگ از نظر بازار شناخته می شود. به این معنی که این پلتفرم ها با هدف رقابت با اتریوم و ارائه سیستمی قوی تر و ایمن تر از آن طراحی شده اند. آوالانچ در سرعت رشد ارزش بازار و قیمت نسبت به سایر ارز های دیجیتال تقریباً بی نظیر بوده است.

ارز دیجیتال آوالانچ به عنوان قاتل اتریوم شناخته می شود
پلتفرم آوالانچ

آوالانچ (Avalanche) یک پلتفرم منبع باز است که مشابه اتریوم ، برای توسعه دهندگانی که می خواهند برنامه های غیر متمرکز یا بلاک چین های چند منظوره بسازند طراحی شده است. توسعه دهندگان این پلتفرم ادعا می کنند آوالانچ نسبت به سایر شبکه های مشابه نظیر اتریوم سریعتر ، ارزان تر و ایمن تر است. رقبای اتریوم عزم خود را جزم کره تا جایگزین هایی را برای یکی از قدیمی ترین پروژه های ارزهای رمزنگاری شده ارائه دهند.

منبع خبر : decrypt.co

هیئت تحریریه صرافی نوین دی سی 

مطالب پیشنهادی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.